Yanarlı Dönerli 800 Bin TL'lik BMW 320

BMW 320 aracıma yapabileceğimiz tüm modifiye işlemlerini yaptık ve sıra bu son apaçi modifiyeye geldi, karşınızda cingen BMW 320i! Umarım beğenirsiniz!

Arkadaşlar BMW 320​ aracıma biliyorsunuz bir senedir yapmadığımız modifiye kalmadı, carbon detaylardan, body kit değişimine, frenlerden, egzozlara, direksiyondan vitese derken bir BMW G20 serisinde yapabileceğimiz tüm modifiyeleri gerçekleştirdik. BMW 320 aracımı, Rhino'yu, modifiye ederken büyük bir kısmına ciddi paralar harcadık, ufak bir kısmını ise sponsorlarımız vasıtası ile karşıladık. Artık gönül rahatlığı ile Türkiye'de tek diyebileceğimiz bir BMW 320 araca sahibiz. Peki burada işleri durduruyor muyuz? Tabii ki hayır.

Tüm modifiye​ işlemlerimizi biliyorsunuz ki kayıt altına aldık ve sizler de yüz binlerce kez bunları izlediniz, ben de aşağıda G20 için yaptığımız tüm modifiye işlemlerinin bir listesini bırakıyorum, kaçırmış olanlar da üzülmesin.

Bugünkü videoda ise BMW 3 Serisi'nin altına bir led şerit taktık ama evlere şenlik. Şahsi fikrimi sorarsanız ben bayıldım, ama tabii bu şekilde sokaklarda gezme durumumuz yok, sadece çekimler ve bazı organizasyonlarda kullanılabilecek bir BMW modifiyesi oldu.

Umarım siz de BMW aracıma yaptığım bu değişiklikleri beğenirsiniz. Bundan sonra ne mi yapacağız? Artık biliyorsunuz ki BMW G80 M3 parçalarının siparişini verdik, onların gelmesini bekliyoruz ondan sonra da bu güzelim BMW mezbahaya gidecek ve kesilecek. Tabii öncesinde 830 bin TL'ye Instagramdan satışa koymam sonuç vermez ise. Bakalım BMW​ bizde mi kalacak, bu sıfır olanı mı keseceğiz yoksa değişecek de mi keseceğiz, bunu da zaman gösterecek. İyi seyirler dilerim.

Yazarın Makaleleri

İlgili Makaleler

Yeni BMW i4

Yeni BMW i4

Yeni BMW XM

Yeni BMW XM

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et