fbpx

Tüm Haberler

Cem Bölükbaşı Formula 3'te Yarışacak!

Ülkemizin gurur kaynaklarından biri olan başarılı pilot Cem Bölükbaşı, ülkemizi Formula 3'te temsil etmeye hazırlanıyor. 2019 ve 2020 yıllarında GT4 Avrupa Şampiyonası’nda Borusan Otomotiv Motorsport takımını temsil etmiş ve 2020 sezonunu Pro-AM klasmanında ikincilikle tamamlamıştı.

Cem Bölükbaşı Formula 3'te Yarışacak!

Formula 1 Türkiye GP'si İptal Edildi!

11-12-13 Haziran tarihlerinde Intercity İstanbul Park'ta yapılması planlanan yarışın Türkiye ayağı COVID-19 önlemleri nedeniyle iptal edildi. Formula 1 yetkilileri seyahat kısıtlamaları nedeniyle Türkiye GP'sinin resmen iptal edildiğini açıkladı. Yetkililer açıklamada  "Seyahat kısıtlamaları nedeniyle Haziran ayında Türkiye'deki yarışı gerçekleştirmemiz maalesef mümkün değil.” sözlerine yer verdi.

Formula 1 Türkiye GP'si İptal Edildi!

Yeni Asfaltta Yeni Rekor! | Intercity İstanbul Park

Geçtiğimiz ay Intercity İstanbul Park'ta Formula 1 Türkiye Grand Prix'si yapılmıştı. Ülkede zorlu geçen pandemi günleri nedeniyle seyircisiz oynanan bu yarış hepimize keyifli zamanlar geçirtmişti. Bu yarışın bombalarından bir tanesinin de yenilenen asfalt olduğunu biliyoruz. Öncesinde küçük onarım ve tadilatlardan geçeceği planan asfalt, Ulaştırma Bakanlığı tarafından tamamen yenilenmişti.

Yeni Asfaltta Yeni Rekor! | Intercity İstanbul Park

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et