Tüm Haberler

Citroen My Ami Buggy Konsepti ile Tanışın

Citroen'in elektrikli mobilite çözümü olarak konumlanan Ami modeli, ülkemizde ve yurtdışında çok fazla dikkat çekiyor. Küçük bir elektrik motoru, ufak boyutları ve oldukça az olan donanımıyla asgari ihtiyaçları karşılamaya yönelik olan Ami, yeni konsepti ile heyecanlandırıyor. Gelin Citroen My Ami Buggy'e yakından bakalım.

Citroen My Ami Buggy Konsepti ile Tanışın

Hyundai Seven Konsepti Markanın Geleceğini Temsil Ediyor

Hyundai son dönemlerde çıkardığı SUV modeller ile ciddi bir ivme yakaladı. Ülkemiz de dahil olmak üzere Tucson, Kona ve Bayon üçlemesi ile ciddi ilgi toplayan model, elektrikli modeller için aynı ivmeyi sürdürmeye kararlı. Los Angles otomobil fuarında Seven isimli konseptini tanıtan marka, gelecek için fütüristik bir SUV model ile karşımıza çıkıyor.

Hyundai Seven Konsepti Markanın Geleceğini Temsil Ediyor

Smart, Concept #1 Adlı SUV Modelini Tanıttı

Smart'ı incelediğimizde, minimal boyutlarda şehir otomobilleri üreten ve pratik modelleriyle öne çıkan bir marka olduğunu görüyoruz. Düşen satışlar neticesinde bir kurtuluş yolu arayan marka, çareyi günümüzde çoğu markada olduğu gibi SUV üreterek bulmuş. Gelin Concept #1 modelinin detaylarına inelim.

Smart, Concept #1 Adlı SUV Modelini Tanıttı

Cupra UrbanRebel, Küçük ama Güçlü Bir Silah

Cupra geçtiğimiz dönemlerde Seat'dan ayrılarak VAG Grubu içerisinde performans modelleri sunan bir marka halini aldı. Çıkardığı elektrik destekli modeller ile düşük hacimlerden başarılı güçler elde eden Cupra, yeni ve iddialı bir elektrikli konsept ile karşımızda. Gelin bu ufak canavarın detaylarına bakalım.

Cupra UrbanRebel, Küçük ama Güçlü Bir Silah

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et