BMW 3 Serisi G20 Araba Tanıtımı | Yeni Kasa BMW G20

İşte yeni BMW 3 Serisi; daha büyük, daha teknolojik ve çok daha lüks! BMW G20 kasayı merak ediyor musunuz? Şuanda tüm detaylara play tuşu kadar yakınsınız.

Aklımızdaki soru; peki bu 7. jenerasyon 3 Serisi, şimdiye kadar ki en iyisi mi? İşte bu videoda buna birlikte karar vereceğiz, süreceğiz, inceleyeceğiz, yorumlayacağız ve kararı beraber vereceğiz!

Yakından takip ettiğiniz üzere, kanalımda 0 km aldığım yeni 3 Serisi'ni yani BMW G20 kasayı modifiye etmeye başladık. Peki, bu modifiyelere altyapı sağlayan yeni 3 Serisi ile ilgili detaylar nedir? İşte bu videoda sizlere G20 - Yeni 3 Serisi arabamızın tüm özelliklerini sizin için inceledim, test sürüşünü yaptım, bayıldığım - nefret ettiğim özelliklerinden bahsettim ve yaklaşık 4 bin km'dir kullandığım bu BMW ile ilgili fikir ve tecrübelerimi paylaştım.

Araba inceleme serimiz son hızı ile devam etmekte ve bugün sizlere muhteşem bir inceleme videosu hazırladım. Araba inceleme videosu çekmekten keyif aldığımı daha önceki videolarda da bahsetmiştim fakat hiç bu kadar modifiye edilmiş bir BMW G20 görmediğinizin garantisini verebilirim. Sizler için gündemi takip ederek gündelik hayatta kullanabileceğiniz popüler ve trend arabaları takip etmeyi de ihmal etmiyorum.

İlk sürüş olarak verdiği keyfi sizlere anlatmama gerek yoktur sanırım. Gündelik hayatta kullanabileceğiniz bu otomobil yeni projelerimiz sayesinde artık modifiyeli bambaşka bir araç olarak karşınıza çıkacak, ilerleyen günlerde geri dönüşüm videomuzu kaçırmamanızı tavsiye ederim. BMW'nin 7 jenerasyondur gelen ve tarihteki en çok satılmış otomobiller listesinde adını çok yukarılara yazdıran orta segment premium sedan modeli 3 Serisi'nin yeni jenerasyonu adeta bir devrim niteliğinde yollarımıza düştü!

Yeni M Sport BMW 3 Serisi, çok uzun süre segmentinde standartları belirleyen makine olarak, bu G20 jenerasyonunda; lüks sedan sürüş keyfi, rafinelik, denge, premium hissiyat, yalıtım ve tasarım konularında resmen çığır açtı ve rakipleri olan Audi A4 ve Mercedes C serilerini zor durumda bıraktı.

Ben de, yeni 3 Serisi'nin bu gelişmiş teknolojik özellikleri, fiyatı, motor seçenekleri, yakıt tüketimi ve otomobil hakkında merak edebileceğiniz tüm detayları sizler için anlattım, test ettim ve yorumladım. Sizler için inceleme sonrası yeni arabam ile bir test sürüşü yapmayı da unutmadım. Bana kalırsa bu segmentteki arabalar sürüş izlenimi açısından birbirinden oldukça farklılar. G20 ise sürüş izlenimi ve konfor açısından gündelik hayatta tercih edebileceğiniz en iyi arabalardan bir tanesi diyebilirim.

G20’ nin kabini, önceki 3 Serisi'ne göre çok daha iyi ve çok daha üst sınıf hissettiriyor. Rafine oluşu, sessiz oluşu ve çok teknolojik görünmesi, içine ilk oturduğunuzda sizi etkisi altına alıyor kesinlikle.

Dış tasarımda da oldukça irileşen ve şahsi fikrime göre çok daha güzelleşen G20 için tek eleştirim sadece far ve stop çizgilerinin biraz "esinlenilmiş" gibi duruyor olması olabilir. Lexus ve Peugeot buradan bizlere göz kırpıyor gibi. Hız olarak BMW segmentindeki otomobillere göre G20 Serisi açıkçası hız yapmak için alınabilecek bir araç olduğunu söyleyemem. Hız için ideal olmasa da, konfor ve sürüş izlenimi açısından şehir içinde kullanılabilecek en iyi arabalardan bir tanesi. Aracı satın almadan önce kesinlikle bir kere de olsa test sürüşü yapmanızı tavsiye ederim.

Şuan trafikte görebileceğiniz popüler araçlardan olan BMW G20 teknik olarak bir çok özelliğin yanı sıra modifiye tutkunları için üretilmiş bir araç diyebilirim. Yeni BMW M340i, kaputunun altında 3.0 litrelik turbo benzinli üniteye sahip. BMW xDrive 2018 yılı başında piyasaya çıkardığı Audi S4 quattro ve Mercedes-AMG C43 4MATIC modelleri ile rekabet edecek olan, yeni BMW M340i 3 Serisi modelini detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağız. Araba'nın testi, incelemesi ve modifiyesi gibi konulara da deyineceğiz.

BMW M340i 3 Serisi modeli, otomobil dünyasında, kendinden fazlasıyla söz ettirmeye başladı. Bu otomobil daha hızlı ve daha estetik yapısıyla, sürüş keyfini yaşatıyor. Ama bu araç ile ilgili, yanlama, egzoz patlatma, gibi hareket için kullanılmasını pek önermiyorum. Şuan Türkiye’de BMW’nin M340i 7 jenerasyon araçı olarak, en trend, ve popüler arabasını incelediğimizi düşünüyorum. İlerleyen zamanlarda, otomobili inceleme, test, sürüş izlenimi konusunda çok daha detaylı videolar çekmeyi planlıyoruz.

Tüm araçlara yakıştığı gibi BMW modifiye yapmak da bizim için çok önemli ve sizler için araba inceleme videosu çekerken hangi parçaların nereden alınacağı, nasıl montaj yapılacağı hakkında bilgi vermeden geçmek istemedim. Otomobil dünyası her ne kadar büyük ölçüde gelişmiş olsa da yeni araçlar her zaman kullanıcının istediğini şekilde çıkmıyor veya göz zevkine hitap edemiyor malesef. Bu yüzden arabalar için modifiye kavramı çok farklı bir şekilde büyümeye devam ediyor.

Comments powered by CComment

Author's Articles

Related Articles

Yeni BMW i4

Yeni BMW i4

Yeni BMW XM

Yeni BMW XM

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Every week, new videos on interesting topics are with you on our YouTube channel.

Meet The Team

Newsletter

Subscribe to our newsletter to never miss any new car news.

Get inspired every week

Follow us