Sertaç KEMİKSİZ

hakkında kısa bilgiler..

www.sertackemiksiz.com 
Haber Portalı; otomobil haberciliği üzerine son teknolojiler, yeni çıkan araçlar, test sürüşleri, detaylı incelemeler, otomobil dünyasındaki güncel gelişmeler gibi nabız tutan haberleri okuyucularına anında ulaştırmaktadır.

Kurucusu Sertaç KEMİKSİZ, 27 Ekim 1980 Ankara doğumludur. Son 2 yılda gerçekleştirdiği Dünya çapında araç dönüşümleri ve merakla takip edilen özel hayatı ile Instagram ve YouTube gibi sosyal mecraların sevilen bir ismidir.

Hacettepe Üniversitesi, işletme fakültesini bitirdikten sonra eğitim hayatına Amerika'da devam ederek, Türkiye'ye döndüğünde ülkemizin önde gelen zincir dil okullarından birisi olan Akın Dil Eğitim Merkezleri'nin Genel Müdürü olmuş ve 10 yılı aşkın süredir görevini devam ettirmektedir.

Üniversite yıllarından beri süre gelen otomobil sevdası ve araç modifiye aşkı sonucunda, 2017 yılında Instagram platformuna giriş yapmış ve 2018 yılında da YouTube kanalını açmıştır. Kendisine has "Dönüşüm Projeleri" sayesinde çok kısa sürede başarıları Türkiye sınırlarını aşan ve projelerinde dünyanın öncü firmalarından birçok kez sponsorluk almayı başaran Kemiksiz, popülerliğini üst düzeye taşıyarak yüz binlerce takipçi ve hayran kitlesine ulaştırmıştır.

Sertaç KEMİKSİZ, örnek aile yaşantısı, renkli kişiliği ve gençlere rol modelliği sayesinde, projelerinin yanı sıra life-style olarak da sevenlerinin hayatlarına dahil olmuş, gerçekleştirdiği projeler ile, Türkiye' de bir çok kişinin kendi araçlarına özel "proje" yapmasına ilham vermiştir. Ülkemizde 2017 yılına kadar hiç bulunmayan "Araba Adına Instagram Hesapları" nın da öncüsü olmuştur.

Bugüne kadar yaptığı 3 dönüşüm projesi ile tüm dünyada Türk Bayrağımızı birçok milyonluk sosyal medya hesabında gururla dalgalandırarak, düzenlediği ve katıldığı tüm etkinliklerle de kendinden oldukça söz ettirmiş, her zaman yoğun bir hayran kitlesini de etrafında toplamayı başarmıştır.

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Every week, new videos on interesting topics are with you on our YouTube channel.

Meet The Team

Newsletter

Subscribe to our newsletter to never miss any new car news.

Get inspired every week

Follow us