Sertaç KEMİKSİZ

Sertaç KEMİKSİZ hakkında, basın ve medya organlarında çıkan haberler..

Image
www.posta.com.tr

Sertaç Kemiksiz, ilk projesi olan BMW 3 serisi aracını, iç ve dış kozmetik olarak F80 M3 kasasına dünya da ilk kez dönüştürmesinin ardından, yine son model Audi A4 Avant aracını, yeni kasa bir B9 RS4 modele dönüştürerek dikkatleri üzerine çeken Sertaç KEMİKSİZ, yaptığı projelerle dikkat çekiyor..

Image
www.ajansoto.com/

Sertaç KEMİKSİZ, otomotivlerde vergi düzenlemesi sonrası 2000 cm3 üstü silindir hacmi olan ve matrah sınırı olmayan araçlarda %220 ÖTV artarken Kemiksiz, 1600 motor olan alt segmentlerdeki otomobilleri üst segmentlere dönüştürerek insanların hayalindeki otomobillere kavuşmasını sağlıyor..

Image
www.iyigunler.net

Yüksek ÖTV'ye modifiye ile meydan okuyan usta Sertaç KEMİKSİZ

Önceki gün gece yarısı yüzde 80 ile yüzde 220 oranında zamlanan Özel Tüketim Vergisi'nin ardından yeni araç almak isteyenlerin imdadına modifiye sektörü yetişti. Lüks araç kategorisinde modifye ustalığıyla sektörde tüm dünyaya adını duyuran Sertaç Kemiksiz, önceki gün zamlanan ÖTV'ye karşı..

Image
www.gokyuzuhaberci.com

1 milyon liraya sıfır lüks otomobiller

Yaptığı proje araçlarıyla dünyanın en büyük jant, lastik, egzoz, carbon parça firmalarından sponsorluklar alan Sertaç KEMİKSİZ, bu sayede Türk bayrağını da dünyada çok önemli yere sahip sosyal mecralarda da dalgalandırmaktan geri kalmıyor..

Image
www.iotomobil.com

Milyonluk araçları ucuza almanın bir yolu var!

Spor otomobil meraklısı Sertaç KEMİKSİZ, 1 milyon liraya varan sıfır lüks otomobilleri kesip biçerek yepyeni bir modele çevirmekten hiç çekinmiyor. Sertaç KEMİKSİZ yaptığı projelerle ülkemizde çok yüksek oranlara varan lüks araç vergileri yüzünden ulaşılması hayal gibi olan bu otomobillere, bir nevi kavuşma fırsatı da sunuyor..

Success Black Dergisi
Success Black Dergisi
Oto Gündem
İnteraktif Otomobil Gazetesi

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Every week, new videos on interesting topics are with you on our YouTube channel.

Meet The Team

Newsletter

Subscribe to our newsletter to never miss any new car news.

Get inspired every week

Follow us