Tüm Haberler

Ford Bronco Everglades Adlı Versiyon Yabanileşiyor

Köklü markaların son dönemleri incelendiğinde, karşımıza çıkan sonuç yeni sektör dinamikleri ile eski efsanelere dönüşler yaşanması oluyor. Yaban hayata yakın örneklere baktığımızda ise en iyi örnekler Ford Bronco ve Land Rover Defender ikilisi olabilir. Yenilenen Bronco, Everglades adlı versiyonu ile daha özgürlükçü bir yapı sunuyor.

Ford Bronco Everglades Adlı Versiyon Yabanileşiyor

Mercedes-AMG One Casus Kameralara Yakalanıyor

Tanıtılmasından itibaren bulunduğumuz dönemin ve ileriki devirlerin en nadide parçalarından biri olacak olan Mercedes-AMG One, casuslar tarafından fotoğraflanmaya devam ediyor. Kamuflajlarından büyük oranda soyutlanmış olan model, her görüşümüzde heyecan oranımızı artırıyor.

Mercedes-AMG One Casus Kameralara Yakalanıyor

BMW M4 CSL Kamuflajlarıyla Yakalandı

BMW'nin M modelleri, bulundukları serinin en sportif hallerini temsil ederken bunların sonuna eklenen CSL gibi eklentiler, modelin algısını katlayabiliyor. Gelin testleri süren M4 CSL'in detaylarına bakalım.

BMW M4 CSL Kamuflajlarıyla Yakalandı

Mercedes-AMG One Nürburgring'de Görüntülendi

Mercedes-AMG One şüphesiz ki AMG'nin en önemli modellerinden biri olarak konumlanacak. 5 yıldır geliştirilme sürecinde olan otomobili aralıksız test ediliyor, geliştiriliyor ve tahminlere göre nihayet finale doğru ilerliyor. Sınırlı üretimi ve 1.6 motorundan çıkardığı olağanüstü gücü ile teknik bir şaheser niteliği taşıyacak AMG One'a daha detaylı bakalım.

Mercedes-AMG One Nürburgring'de Görüntülendi

Audi Q4 e-tron Casus Kameralara Yakalandı

Elektrikli dönüşüm markaları çok hızlı bir geçiş içerisine soktu. Dizel modellerin satış rekorları kırdığı, emisyon skandallarının patladığı bir dönem ardından VAG Grubu bu dönüşümü fazlasıyla önemsiyor. Bu kapsamda 2019 yılında Cenevre Otomobil Fuarı'nda gördüğümüz elektrikli konseptlerden biri olan Q4 e-tron sonunda yollarda test edilmeye başlanmış...

Audi Q4 e-tron Casus Kameralara Yakalandı

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et