fbpx

Tüm Haberler

Range Rover Evoque L Modelini Tanıttı

Çin, otomotiv üreticileri için çok büyük bir pazar, satış boyutlarını anlatmak adına Volkswagen'in henüz yeni çıkardığı ve sadece Çin'de satılacak olan Lamando modelini belirtmemin yeterli olacağı düşüncesindeyim. En çok talep alan karoser tipi olan SUV'ler, markaları yeni modeller çıkarmaya sürüklüyor, bunun son örneklerinden biri prestijli İngiliz üretici Range Rover ve Evoque L modeli.

Range Rover Evoque L Modelini Tanıttı

Yeni BMW X5

Henüz daha dünyada SUV furyasının başlamadığı yıllarda dahi bir otomobil markasının sahip olabileceği en karizmatik SUV modeli olarak kendine has fan kitlesini yaratmayı başaran BMW X5 yenilendi!

Yeni BMW X5

Yeni Audi RS3

Yüksek beygir gücü, ideal boyutu, yakışıklı tasarımı ve hem ailenize hem de kişisel zevklerinize hitap eden Audi RS3 2022 yılı için yenileniyor. Yeni Audi RS3'de neler değişti? Bizi ne bekliyor? Detaylar haberimizde.

Yeni Audi RS3

Yeni Lamborghini Essenza SCV12

Yeni Lamborghini Essenza SCV12 bir yol otomobili değil. Tamamen Lamborghi'nin motor sporları bölümü tarafından üretilen Essenza SCV12 aynı zamanda bir yarış otomobili de değil. İşler biraz karışık gibi mi geldi? Detaylar haberimizde!

Yeni Lamborghini Essenza SCV12

Yeni Hyundai Veloster

Hyundai Veloster sahip olduğu üç kapılı ilginç hatchback tasarımı ve görece uygun fiyatıyla sahip olunabilecek heyecan verici bir otomobil. 2021 yılında ufak güncellemeler alan Yeni Hyundai Veloster'da bizi ne bekliyor? Detaylar haberimizde!

Yeni Hyundai Veloster

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et