fbpx

Tüm Haberler

Yeni Kia Niro

Kia'nın en küçük SUV modellerinden biri olan Niro, şehir içinde sağladığı hareket kabiliyetinin yanında yakışıklı duruşuyla tüm dikkatleri üzerinize çekmeyi başarıyor. Yeni Kia Niro'yu yakından tanıyalım!

Yeni Kia Niro

Yeni Mazda MX-30

Mazda'nın ilk elektrikli SUV modeli MX-30 2022 yılı için bir takım güncellemeler aldı. Sade bir dış ve iç tasarıma sahip olan Yeni Mazda MX-30'da bizi neler bekliyor? Detaylar haberimizde!

Yeni Mazda MX-30

Yeni Lexus LC

İlk kez piyasaya çıkmasının üzerinden beş yıl geçmesine rağmen hala ilk günkü tazeliğini koruyan Lexus LC, 2022 yılında güncelleniyor. Yeni Lexus LC'yi gelin yakından tanıyalım.

Yeni Lexus LC

Honda Civic Si Tanıtıldı

Honda Civic 11. neslinin tanıtılması ardından, eski Civic severlerinin bir bölümü tarafından tepkiyle karşılanmıştı. Sadeleşen ve rafine hale gelen hatları ile tekrardan karşımıza çıkan model, Type R seçeneğinden önce Si ile dinamik yüzlerinden birini gösteriyor. Peki farklar neler?

Honda Civic Si Tanıtıldı

Yeni Mercedes-AMG GLB Serisi

Yeni Mercedes-AMG GLB Serisi, kutu şeklindeki kaputunun altında sizi tatmin edecek yüksek beygirli motoruyla güçlü bir SUV deneyimi yaşatan markanın orta sınıf modeli olarak yollardaki yerini koruyor.

Yeni Mercedes-AMG GLB Serisi

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et