Tüm Haberler

Zamanın Eskitemediği Efsanevi Japon Otomobilleri

Japon otomobilleri genellikle dayanıklılığı ve kullanışlılığı ile tanınır. Ancak Japon otomobillerinin modifiye dünyasında tercih edilmesi otomobil tutkunlarının Japonlara ilgisinin artmasına neden oldu. Öyle ki bazı modeller şimdiden genç klasik sınıfına girdi ve değerlerini çoktan katladı bile.

Zamanın Eskitemediği Efsanevi Japon Otomobilleri

2001 Audi Allroad 2.7T

Günümüzde station vagon otomobillere çok daha farklı bir saygı duymamıza vesile olan Audi A6 Station Vagon efsanesinin derinine iniyor ve Audi Allroad'ı yakından tanıyoruz. Şimdi gelin, 2001 Audi Allroad bize neler sunmuş yakından öğrenelim.

2001 Audi Allroad 2.7T

Gerçek Efsane, Mercedes-Benz W140 - Bölüm 2

Dünya ve Mercedes-Benz tarihinin en önemli modellerinden biri olan W140 ile alakalı hazırladığımız makalede, modelin ortaya çıkmasından, motor seçeneklerinden, coupe yorumu olan C140'dan, başlıca teknolojilerinden, üretiminin bitimine olan tarihi süreci özetledik ve inceledik. Makalenin 2. bölümünde ise W140 geleceğe yönelik teknolojilerinden, özel modellerinden ve dünya tarihindeki yerinden bahsedeceğiz. Gelin W140'ı daha detaylı tanıyalım...

Gerçek Efsane, Mercedes-Benz W140 - Bölüm 2

Milenyum Klasiği Chevrolet Corvette Z06

Kaputun altına gizlenmiş, açılır kapanır farları, arkaya doğru gidildikçe büyüyen boyutları ve otomobil severleri kendine hayran bırakan egzoz homurtusu ile Chevrolet Corvette C5 Z06, birçoğumuzun hayallerinin bir köşeşinde yatıyor.

Milenyum Klasiği Chevrolet Corvette Z06

Gerçek Efsane, Mercedes-Benz W140 - Bölüm 1

Lüks dendiğinde aklımıza hangi marka geliyor? Büyük ihtimalle çoğumuzun aklına o Alman markası, Mercedes-Benz. Bugün bahsedeceğimiz otomobil Mercedes-Benz için önemli adım taşlarından biri ve döneminin hatta sonrası on yılın lüks anlayışının şüphesiz en iyi yorumu. İşte nam-ı diğer "Susurluk" ve "Çatlı" kasanın, yani W140'ın 7 yıllık serüveni.

Gerçek Efsane, Mercedes-Benz W140 - Bölüm 1

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et