BMW Rhino Çıldırdı | Yaktı Yaktı ve Armytrix Egzoz ile İnletti

BMW M3 Rhino ile çektiğimiz bu klip, dünyaca ünlü egzoz sponsorumuz Armytrix İçin "Trafiğe kapalı alanda çekilmiştir" BMW 320 -M3 Rhino'yu hiç böyle görmediniz. Dünyaca ünlü ezgoz Armytrix ve 300Hp BMW 320i Rhino iyi bir ekip gibi.

Ankara'daki Hipodrom Go - Cart pistine, Berfu Tutumlu ve Erinç Bakır 'a destekleri için teşekkürlerimi iletirim.

Bildiğiniz gibi BMW 320i aracımı, bir G80 M3 kasa dönüşüm sürecine hazırlarken, bir çok dünyaca ünlü markadan sponsorluklar ve iş birlikleri aldık. Bunlardan bir tanesi de en prestijli egzoz markalarından birisi olan Armytrix egzozları idi. BMW 320i aracıma, BMW​ 330i aracının dwonpdownpipeipe dahil komple egzoz sistemini takarak reklam filmine hazır hale getirdik ve geçen aylarda yaptığımız bu çekimden sonra aracı BMW M3 G80 dönüşümüne hazırlamak için stok hale tekrar çevirdik.

Modifiye​ işlemlerinin bundan sonraki kısmı ise artık G80 M3 parçalarının modifiyeleri olarak devam edecek. Yani dış kasa modifiyeleri ve kesip biçmeler bizleri bekliyor artık. Bunun ötesinde de araç bittiği zaman da motor modifiye işlemleri sırasını alacak. Bakalım bu sefer hiç olmadığı kadar güçlü bir Rhino modifiyesi ile karşınızda olmayı planlıyoruz.

Bu videonun bir diğer özelliği de artık instagram profilimde köklü bir değişikliğin girişi olmasıdır. Bundan sonra instagram profilimde hep yüzümle tanındım, bu sefer çok daha farklı bir çizgiye geçiş yapıyoruz, KASK'lı bir Sertaç KEMİKSİZ sizleri bekliyor olacak bundan sonra.

BMW G80 M3 modeli için de bir egzoz üretimine geçtiklerinde yine birlikte çalışmak istediklerini de notlarımıza ekleyelim. Klipte birazcık adrenalin, biraz yanlama, biraz gazlama, biraz sıfır çizme gibi normalde hiç yapmadığımız hareketlerden yapmaya gayret gösterdim elimden geldiğince. Tabi ki bu konuda hiçbir uzmanlığım veya engin bir tecrübem bulunmuyor sizlerin de bildiği gibi. Kendi çapımızda BMW aracım ile güzel görüntüler vermeye çalıştım.

Comments powered by CComment

Author's Articles

Related Articles

Yeni BMW i4

Yeni BMW i4

Yeni BMW XM

Yeni BMW XM

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Every week, new videos on interesting topics are with you on our YouTube channel.

Meet The Team

Newsletter

Subscribe to our newsletter to never miss any new car news.

Get inspired every week

Follow us