Yeni VW Polo GTI'ın Resmi Fotoğrafları Yayınlandı!

Previous Next

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan yeni tasarımlı Polo'yla beraber gözlerimiz performanslı versiyonu olan GTI'a çevrilmişti.

Henüz bir açıklaması bulunmayan Yeni GTI'ın casus fotoğrafları internette geziyordu fakat hala netleşen bir durum ortada yoktu. Bu merakı ortadan kaldırmak için Volkswagen CEO'su Ralf Brandstätter, otomobilin resmi görsellerini LinkedIn sayfasında paylaştı.

Beklentilerin çok üzerinde bir otomobil söz konusu değil. Tam olarak hayal edilen şekilde gözüküyor. Standart Polo'dan ayırt etmemizi sağlayacak agresif ön arka tamponları, çift egzoz çıkışı ve çift renk alaşımlı jantları bulunuyor. Bunun yanı sıra GTI'ın olmazsa olmazlarından "kırmızı detaylar" otomobilin birçok yerine konumlandırılmış.

CEO, otomobilin performanslı bir TSI motor ile geleceğini söylüyor fakat elimizde şu anlık teknik detaylar bulunmuyor. Ama araçta hem DSG şanzıman hem de manuel şanzıman bulunacağı bilinenler arasında.

Otomobilin iç mekanında ise bol kırmızı detaylarla GTI ruhu bastıra bastıra vurgulanmış. Alışık olduğumuz GTI iç döşemelerinin bir farklı varyantı görsellerde gözüküyor. Multimedya ekranı ve direksiyonun arkasındaki hayalet gösterge otomobilin teknolojik olarak da sınıf standartlarında kaldığının göstergesi.

Yazarın Makaleleri

İlgili Makaleler