BMW E39'un Bagajını Kestim!

Nihayet bu zorlu projenin de sonuna gelmek üzereyiz. Artık BMW e39 540i aracımızı, kendi istediğimiz şekilde, janti bir beyefendi gibi, bir BMW' ye yakışacak şekilde modifiye ettikten sonra, son dokunuşumuzu da bir e39 M5 orijinal egzozu ile yapmaya çalıştık. Ve artık BMW e39 aracım satılık olarak karışınıza çıkmak üzere. BMW e39 oldukça fazla para yedi ve günlerce hatta aylarca beni sanayilerde gezdirmesinden ötürü de ömrümden ömür yiyen bir modifiye oldu.

Amaaa en sonunda BMW e39 540i tam bir canavara dönüştü! Egzoz modifiye işlemi bir e39 için oldukça meşakkatli bir işlem. Çünkü egzoz modifiye işlemi için, e39 kasaların sağ arka tarafından bagaj havuzunu keserek, bu işlemi ancak yapabiliyorsunuz. Tabi bu işlemi yapabilmek için oldukça iyi bir ustaya ve çok dikkatli bir sürece ihtiyacımız olur. BMW egzoz modifiyeleri arasında beni en çok zorlayan modifiye bu egzoz modifiyesi oldu açıkçası. Günlerce sanayiye gidip geldik modifiye işlemini tamamlayabilmek için. Evet hepimizin merakla takip ettiği seride artık e39 aracımız BMW M5 olma yolunda, izleyeceğimiz bir çok modifiye ile bu ve bir sonraki bölümlerde e39 M5 dönüşüm işlemlerimiz tamamlanmış olacak.

BMW e39 aracımı ilk aldığımız zaman biliyorsunuz müthiş bir heyecanla aldık, ondan sonrası ile bölümlerce süren tam bir fiyasko haline geldi. Bu bölümleri zaten sizinle beraber detaylı biçimde inceledik ve bir e39 V8 540i nasıl hayata döner onu gördük e39 bize yaklaşık 40 bin gibi bir masraf çıkartmış olmasına rağmen pes etmeyip e39'u iyileştirmeye sonuna kadar devam ettik ve öncelikle motor ve mekanik olarak e39 çok çok iyi duruma geldi, yeni sahibine güvenle verebileceğimiz bir e39 540i oldu açıkçası.

Yazarın Makaleleri

İlgili Makaleler

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et