Tofaş Resterasyon Bitti | Doğan SLX Tavanda Güneş Yanığı Tedavisi | Seramik Kaplama

Doğan SLX arabamın Restorasyon süreci tamamlandı. Yanık koltuklar tamir oldu, güneş yanıkları kapandı ve Tofaşım seramik kaplama yapıldı.

İnanılmaz şekilde Tofaş Doğan SLX otomobilimin tavan yanıkları parladı, plastikleri fabrika çıkışı gibi oldu, koltuk deliklerinden eser kalmadı! seramik kaplama yaptırdığım, otomobilim, göz bebeğim datasız modifiye olmamış Doğan'ıma lüks araba muamelesi yapıyorum.

Seramik Kaplama, boya koruma, göçük düzeltme, nano jant koruma, mini onarım, far temizliği, aklınıza ne gelirse. 85.000 bakım için, 25 yaşında Tofaş Fiat yetkili servise götürülür mü? Doğan'a 55.000  TL bayıldım. Hiç mi akıl yok sende! Aytaç hala Doğan SLX'in arkasında mıydı?

55.000 TL istenilen bu Tofaş (Doğan SLX) parasını hak edebildi mi? Almaya gittiğimiz videodan sanırım hepimizin aklına kazınan cümle: Arabamın arkasındayım! Evet, biraz da Tofaş'ın önünde olsaymışsınız Aytaç bey keşke.

Bu videomuzda aynı zamanda, bir Fiat bayi olan, kartaş Fiat içerisinde, yetkili servis gözü ile Doğan SLX aracımızı tepeden tırnağa tekrardan bir incelemeye ve revizyona sokmuş oluyoruz. Ve çıkan sorunlar neyse, bütçemiz el verdiğince hepsini de sıfırlamak üzere hareket ediyoruz.

Olası sorunları, çıkması muhtemelen problemleri, çözümleri, maliyetleri de servis müdürü Sn. Sedat bey ile ve arabanın uzmanı Kenan usta ile tek tek irdeliyoruz ve Sahibinden Tofaş kuş grubu alırken nelere dikkat etmelisiniz, nereleri alarm veriyor olabilir.

Tofaş Şahin'de hangi arızaları görünce koşarak kaçmanız lazım, Tofaş otomobil piyasası nedir, Sahibinden Dogan SLX alırken değer arttıran veya azaltan başlıca kalemler nelerdir, antifiriz koyulmamış bir satılık Dogan SLX araba alırsanız başınıza neler gelir, modifiye Tofaş'a uygun mu?

Tofaş modifiye araçlardan uzak mı durulmalı, satılık Tofaş ilanlarında nelere dikkat etmeli,Doğan SLX modifiye nasıl yapılır vb bütün detayları videoda sizler için derledim ve detaylarıyla anlatıyoruz. Tabi bunu tıpkı Doğan Kabak gibi, Carviser gibi kendimize has tarzımız ile yapıyoruz.

Comments powered by CComment

Author's Articles

Related Articles

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Every week, new videos on interesting topics are with you on our YouTube channel.

Meet The Team

Newsletter

Subscribe to our newsletter to never miss any new car news.

Get inspired every week

Follow us