BMW M3 G80 Dönüşüm Projesi | Günlük Vlog - 15

BMW dönüşüm aracım G20 320i'nin arkasının tüm işlemleri bitti, artık büyük çekiliş zamanı geliyor! M3 kalçaları ortaya çıktı! Evet arkadaşlar, BMW 320 ile giriştiğimiz çılgın modifiye projesinin arka çamurluklarının ikisini de taktık! Haydi bakalım nasıl olmuş...

Modifiye konusunda biliyorsunuz ki sınırları aşmayı adet haline getirdik, e konu bir de dönüşüm modifiyeleri olunca sanırım akıllara ilk gelen isimlerden olduk diyebilirim kendi çapımda. Bu alanda yaptığım işleri, kimseyle herhangi bir yarışa girmeden, hatta mümkün olduğunca herkes ile kol kola girerek bu hobimi devam ettirmeye çalışıyorum.  Bundan 4 sene önce başladığım bu çılgın modifiye girişimlerini, şu anda da zevkle devam ettiriyorum.

Bu BMW dönüşüm projesinde şu ana kadar bizi en çok zorlayan yer açıkçası lastikleri sokabilmek adına arka çamurluklar oldu. Aslına bakarsanız işimiz o kadar zor değildi fakat dev 325 lastikler BMW'nin işlerini bir hayli zorlaştırdı. Bir BMW 320'ye 325 lastik takabilmek için hem şanslı, hem çok bilgili hem de dikkatli olunması gerekiyor, bakalım bu beceriler bizde toplanmış mı onu bir kaç hafta içerisinde göreceğiz. BMW projemizde hızla boyaya adımlarken kendimizi, sizlerin de biliyorum ki heyecanlarınız tavan, oldukça az kaldı inşallah arkadaşlar.

İyi Seyirler...

Comments powered by CComment

Author's Articles

Related Articles

Yeni BMW i4

Yeni BMW i4

Yeni BMW XM

Yeni BMW XM

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Every week, new videos on interesting topics are with you on our YouTube channel.

Meet The Team

Newsletter

Subscribe to our newsletter to never miss any new car news.

Get inspired every week

Follow us