Yine BMW Yine Bir Bela

Sevgili arkadaşlar, BMW SUV aracımıza ilk videoda Bosch serviste baktırdığımızı ve arabanın altının ne kadar kötü durumda olduğunu sanırım hatırlıyorsunuzdur? Evet, turbodan yağ basmadan, karter kaçaklarından, üst kapaktan, egzozdan dahi inen yağlar, arabanın altında biliyorsunuz X5 aracımızı çamur deryasına döndürmüştü..

Alt tarafı X5 'in neredeyse yağdan hiç görülmüyordu. Şimdi bir BMW sever olarak, ben bu BMW'nin altından kalkabilir miyim sizce? İşte hepimizin merak ettiği bu soru; bu BMW X5 acaba adam olur mu? X5 'in 3.0d motoru ve X drive oluşu da beni cezbeden durumlardan bir tanesi açıkçası, çünkü 3.0d motor biliyorsnuz ki çok ciddi performanslara çıkabiliyor.

Tabi öncelikle de bu motoru sağlıklı bir hale getirmemiz gerekiyor.

Bakalım, motor modifiye işlerine girersek, X drive da bizlere başka bir boyut açacaktır diye düşünüyorum. Hiçbir pikap veya benzeri arabadan alamayacağım keyfi bu X5 SUV dan almayı hedefliyorum. Çünkü BMW demek ultimate driving machine demek ve ben X5 ile bir çok modifiye yaparak buna ulaşmayı hedefliyorum.

Bu soruyu sorduğumda 600'den fazla yorum geldi ve bunun rahatlıkla 550'si kesinlikle ALMA! şeklindeydi. Ben de bir tamirat tadilat sever olarak, dedim ki bunun altından kalkmak benim için eğlenceli bir deneme olacak. Bakalım başımıza neler gelecek ve arabanın acaba görünmeyen başka başka ne kusurları çıktı ekspertizde.. İzleyelim..

Comments powered by CComment

Yazarın Makaleleri

İlgili Makaleler

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et