Yeni Bir Audi Almaya Gittik

Motor yoksa sorun da yok dedim. Audi A4 'ün aslında diğerlerinden tek farkı motorunun olmaması!.. Yoksa gayet sıradan. Evet arkadaşlar bu sefer bi tık daha riski büyüttüm ve sahibinden bir Audi A4 aldım ve bu arabayı alırken de motorrsuz olarak almaya karar verdim!

Bu plana dayanarak Protech Bosch Car Selçuk ile, sabahın çok erken saatlerinde ikinci el bu Audi A4 aracı almak üzere yola çıktık. Her geçen gün riske kafa atma seviyemi büyütüyorum, bunu eminim sizler de görebiliyorsunuzdur. Bu seferki aracımız yani Audi A4 Sedan, 2012 model, 178.ooo km'de, 10.000 Tramer kaydına sahip ve 1.8TFSI motora sahip demek isterdim ancak motora kadar hepsi doğru. Aklımızdaki proje bu aracı oldukça ucuza alabilirsek, bundan sonraki aşamalarda arabayı biraz uyguna maal ederek Protech'in de destekleri ile, hem güzel bir seri yakalarız hem de herhangi bir zarar etmeyiz şeklindeydi.

Tabi Tamirat Tadilat bölümlerimize bir yenisini ve hatta diğer audi'den fazla olmasa da oldukça fazla iş çıkartacağına eminim. Bu motorun durumlarını tamirat tadilat açısından henüz göremedik, çünkü motor başka bir şehirde tamir oluyor ve bize arabayı alabilirsek o zaman kargolanacak.. Gerisini de videoda görelim, arabayı alabildik mi alamadık mı, neler yaşandı derken oldukça hareketli bir video oldu

Comments powered by CComment

Yazarın Makaleleri

İlgili Makaleler

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et