Türkiye'nin En Çirkin İkonik Otomobilini Alıyorum

Naaaaaassılsınız Rhino Ailesi, Ben Sertaç KEMİKSİZ, Kanalıma Hoş Geldiniz.

Yine kaşınıyorum ve başıma bela arıyorum gibi. Bu seferki tamirat tadilat aracımız bir İKONİK, ama çooook çirkin bir ikonik.

Çıktığı yıllarda bir spor araç olarak yüksek beygir gücü ve yol tutuşu ile ortalığı kasıp kavuran, çok enteresan görüntüsü ile bazı kişilerin sevgisini bazılarının nefretini kazanan bu ikonik aracı bakalım sizler de beğenecek misiniz. İkonik olmasının sebebi çirkinliğinden mi geliyor? Burası da büyük tartışma konusu sanırım. Tamirat Tadilat serimizin bu bölümleri yine oldukça zorlu geçecek gibi çünkü bu sefer tamirat için parçasını bulmamızın neredeyse imkansız olduğu bir araç seçtik! Evet, bu araç ile tamirattadilat konseptini yürütmemiz sanırım ciddi ciddi sancılı olacak. Tamirat tadilat serimizin belki de en zorlusu, şu anda ekranda izlediğiniz araç olacak, Audi A4 cabriodan bile zorlu..

Wheeler Dealers dizisini hepimiz biliyoruz, özellikle yaşı biraz daha büyük olanlar wheeler dealers bölümlerine adeta bağımlı olmuş durumdalar diyebiliriz sanırım yanlış olmaz. Bizler de kendi çapımızda, kendi imkanlarımız ile, Avrupa'nın şehirlerinde gezerek parçaları toplama imkanına sahip olamadan tabi ki bu seriyi canlandırmaya ve elimizden geldiğince sizlere keyifli anlar yaşatmaya çalışıyoruz.

Wheeler Dealers benim özellikle kalbimde ciddi bir yer tutar, Aydoğan usta da bu konuda oldukça hevesli olunca, ortaya da beğeneceğinizi umduğumuz videolar çıkıyor gibi.. Umarım bizim tamirat tadilat serimiz, yani wheelerdealers programımız da uzun zaman devam eder ve sizler de beğeni ile izlersiniz. Sizin de bakıma ve ilgiye muhtaç bir aracınız var ise her zaman bana ulaşabilirsiniz YORUM kısmından, uygun olduğu takdirde sizlere geri dönüşlerde bulunuyoruz bizler de her zaman.

Yazarın Makaleleri

İlgili Makaleler

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et