Passat'ın Kaderini Değiştiren Modifiyeler Devam Ediyor

Naaaaaasssılsınız Rhino Ailesi, Kanalıma Hoş Geldiniz!

2021 model, 33bin km' de bir Passat - possat - pusat sanki her geçen gün daha da güzelleşiyor, bu en azından bana öyle geliyor diyebiliriz. Passat için önceki bölümlerde yaptığımız modifiyeleri ve sonrasında gelecek olan modifiyeleri sizlere aşağıda sıralamadan önce, 3. videonun müjdesini şimdiden vermek istiyorum. Passat için bir aklımda kalan 2 modifiyesi daha var, bütçemiz dahilinde ki onları da bir sonraki Passat Modifiye videomuzda göreceksiniz.

Mass oto ile birlikte çalıştığımız bu bölümde, bu sefer Passat'ın dış görünüşü üzerine baya bi gittik, kapak fotoğrafından da göreceğiniz gibi passat baya baya bir yakışıklı beyefendiye döndü :) Modifiye listesinde ise geçen ki bölümden başlayarak her modifiye için sıralama başlayalım; ilk modifiye olarak arabaya bir jant lastik aldık, sonrasında arabayı biraz indirdik, sonrasında cam filmlerini çektirdik, daha sonra bir geri görüş kamerası modifiyesinin ardından arabanın en can alıcı modifiyelerinden birisi olan hayalet ekranı da taktıktan sonra, arka taraftan difüzör modifiyesini de hallettikten sonra artık bugünkü video için hazır hale geldik.

Bugün Passat modifiyeleri içinde ise şunlar olacak; katlanır ayna, otomatik bagaj, R-line ön tampon, R-line ön panjur, R-line yan marşbiyeller ve ışıklı VW vites topuzu ile Passat modifiye işlemlerini tamamlamış duruma geliyoruz. Bu aşamadan sonra ise belki de en sevdiğim passat modifiyesinin ışıklı vites topuzu olduğunu söylemem biraz size garip gelecek olsa da, video içinde gördüğünüzde anlayacaksınız.

Yazarın Makaleleri

İlgili Makaleler

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et