Passat'a 100 Bin Liralık Modifiye Yapıyorum

Naaaaaasssılsınız Rhino Ailesi, Kanalıma Hoş Geldiniz!

Sevgili arkadaşlar, biliyorsunuz geçen bölümde kendimize 2021 model, 32bin km' de bir Passat - possat - pusat her ne diyorsanız ondan almıştık, 1.5TSI Business paket ve haliyle ben alır almaz onu modifiye etmeye başladım. Modifiye konusunda çok iddialı olmamız bir yana dursun, Passat modifiye işlemlerini o kadar da kaldıran bir araba değil bana sorarsanız bu sebeple Passat modifiyelerini yaparken mümkün olduğunca şık ve tamamen orijinal malzemelerden oluşacak şekilde yapmaya gayret ettim.

Vw Passat arkadaşlar benim gözümde oldukça kaliteli, her ihtiyaca cevap verebilen, mümkün olduğunca takım elbiseli veya sık spor diye tabir edebileceğim nitelikte bir araç, yani Passatı alıp da basıp da dev tekerler koyup da karlıktır, spoilerdır yapıp da kullanılacak bir araç asla görmüyorum. Bu sebeple Passat için yaptığım Phase I - yani birinci bölüm modifiyeleri biraz bu tarzda geliyor. Passat için Jant ve lastik aldım, sonra difüzör, indirme biraz, cam filmi gibi gibi birkaç sürpriz ile devam ettik, umarım beğenirsiniz.

2010’da ciddi şekilde makyajlanan ve B7 olarak anılmaya başlayan VW model Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı. B7 ile birlikte Alltrack adlı crossover görünümlü bir model de tanıtıldı. Ve bizim aracımız Volkswagen Passat, Passat’ın Volkswagen serisinin sekizinci neslini temsil etti ve 2021 yılının ortalarında da bazı ufak dokunuşlarla facelift yaşadı Volkswagen in amiral gemisi. Bu aşamada klima, direksiyon, amblem vb değişiklikler ile önceki modeline güzel bir ek yakalamış olan Volkswagen Passat, bunun yanı sıra yeni tasarım Volkswagen R line ve Elegance body opsiyonları ile de çehresini de daha sportif hale getirdi çok daha yakışıklı oldu diyebiliriz bu yeni Volkswagen.

Volkswagen 2.0 TDI’lar hariç tüm motor seçeneklerinde manuel ve DSG çift kavramalı otomatik şanzıman opsiyonu mevcut. Volkswagen Passat B8’in ülkemizdeki fiyatları ise 150 bin 600 TL’den başlıyor ve 453 bin 900 TL’ye kadar uzanıyor. Sekizinci nesil Passat’ın station versiyonu da Türkiye’de satın alınabiliyor.

Yazarın Makaleleri

İlgili Makaleler

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et