Motoru Kucağıma Aldım!

Maalesef hayatımda yediğim en büyük kazıklardan birisi olan bu Audi A4 3.0 V6 cabrio maceramızda, sona bir türlü ulaşamıyoruz. Tam bitti veya tam yoluna koyuyoruz derken farklı farklı sorunlar yaşıyoruz. Ve üzülerek söylüyorum ki maalesef bu süreç içerisinde, yaşanan ve yaşatılan zaman kayıpları neticesinde bir hukuki süreç hakkımız da kalmamış durumda.

Yani bu dolandırıcıyı tamamen ALLAH'a HAVALE EDİYORUM.. Bu konuda sizlerin de desteğini hep arkamda hissettim, eksik olmayın, iyi ki varsınız. Evet, Audi serimiz, bitmeyen Audi serimiz(!) B10 - 11 -12 ve 13 olmak üzere çekilmeye devam ediyor. Bu videonun devamında arabanın motorunun ufacık parçalara ayrılıp, tamire edilip, yenilerinin alınıp değiştiğini ve tüm alt takımının değiştiğini, tentesinin tamirinin yapıldığını göreceğimizi umuyorum ve tabi Audi sağlıklı yürüyen bir durumda! Tabi son masraflar muhtemelen serinin son videosunda, arabam sağlığına kavuştuğunda ortaya çıkacaktır ancak, şu anda kabaca gördüğümüz kadarıyla bu işlemlerin maliyeti 150 Bin TL civarında olacak..

Tamirat tadilat serimizin bu Audi ile başlamış olması da hayatın bazen bir kapıyı yüzüne hızlıca çarparken, öte yandan diğer kapıyı sana açtığının güçlü bir göstergesi olabilir. Çünkü Tamirat Tadilat içeriğimiz sizler tarafından çok beğenildi ve kanalın Tofaş videoları ile birlikte en fazla ilgi gören listesi haline geldi. Audi serisinin devamı olacak olan bu bölüm 10 ve sonraki bölümlerde ise, daha önce hiçbir tamirat tadilat programınızda göremeyeceğiniz ve görmediğiniz şekilde işlerin detayına inmiş olacağız. Tamirat tadilat bölüm 10'da yine çok daha iyi durumda olduğuna inandığımız motorun, nasıl bir halde olduğunu görünce sizler de şoktan şoka gireceksiniz eminim ki.. Araba Tamiri wheelerdealers dizisini hepimiz biliyoruz, özellikle yaşı biraz daha büyük olanlar wheeler dealers bölümlerine adeta bağımlı olmuş durumdalar diyebiliriz sanırım yanlış olmaz.

Bizler de kendi çapımızda, kendi imkanlarımız ile, Avrupa'nın şehirlerinde gezerek parçaları toplama imkanına sahip olamadan tabi ki bu seriyi canlandırmaya ve elimizden geldiğince sizlere keyifli anlar yaşatmaya çalışıyoruz.

Wheeler Dealers benim özellikle kalbimde ciddi bir yer tutar, Aydoğan usta da bu konuda oldukça hevesli olunca, ortaya da beğeneceğinizi umduğumuz videolar çıkıyor gibi.. Umarım bizim tamirat tadilat serimiz, yani wheelerdealers programımız da uzun zaman devam eder ve sizler de beğeni ile izlersiniz. Sizin de bakıma ve ilgiye muhtaç bir aracınız var ise her zaman bana ulaşabilirsiniz YORUM kısmından, uygun olduğu takdirde sizlere geri dönüşlerde bulunuyoruz bizler de her zaman.

Yazarın Makaleleri

İlgili Makaleler

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et