Modifiye Ediyorum! Sahibinden Satılık Passat

Naaaaaasssılsınız Rhino Ailesi, Kanalıma Hoş Geldiniz!

2021 model, 33bin km' de bir Passat- possat - pusat görebileceği, 100.000 TL'lik bütçe içerisindeki tüm işlemlerini artık tamamladı ve bu ara projenin hep birlikte sonuna geldik. Passat için önceki bölümlerde yaptığımız modifiyeleri size bu bölümde tekrardan fiyatları ile hatırlatıyorum. Aklımdaki düşünce Passat'ı bayram ve sonrasındaki 1 hafta boyunca ilanda tutarak mümkünse satışını sağlamak, olmazsa da Passat modifiyelerine devam ederek, biraz daha işi büyütmek ve stop ve far modifiyelerine geçmek açıkçası. Passat'ın konforu, genişliği, çok şık görüntüsü gerçekten benim hoşuma gidiyor ve arabayı satmasam da gündelik işlerde kullanmak için elimde tutmamda da hiçbir sakınca görünmüyor.

Satış işlemlerini sahibinden üzerinden yaparak Passatımızı artık satıyoruz. Satış konusunda malum sahibinden sitesi hepimizin ilk tercihi ve çok hızlı bir şekilde sahibinden satılık passat ilanı ile ciddi bir potansiyeli, bu modifiyeler sonrasında yakalayacağımıza eminim. Bakalım aklımdaki rakam, yani 1.100.000 TL lik - 1.1 Milyonluk fiyatı, Passat için alınabilecek bir rakam olacak mı? Bunu önümüzdeki 15-20 gün içerisinde sanırım hep birlikte göreceğiz. Satılık Passat ilanlarına baktığımız zaman, benimkinin özelliklerinde, yani; 2021 Model ve 33 bni km yapmış araçların, tabi hatasız ve boysasız satılık ilanlarında, en alt limiti şu anda 920 bin TL olarak görünüyor sahibinden sitesinde. Ben de aşağıda sıralayacağım modifiyeleri hesaba katarak bir fiyat belirledim ve üzerine cüzzi bir kar ile satışa koydum.

Passat modifiye özelliklere gelirsek Passat modifiyesini biraz abartmış gibi sayılabilirim aslında. 100.000 TL bütçe ile çıktığımız yolda, modifiyeleri vaktimiz yettiğince hızlı bir şekilde yapmaya çalıştık ve yaklaşık 80bin TL gibi bir kısmını bütçenin harcadık tüm bu modifiye işlemlerine Passat için. Yaptığımız işlemler ise; Passat Hayalet ekran modifiyesi, Passat geri görüş kamerası modifiyesi, Passat 19 jant ve lastik modifiyesi, aracı alçaltma modifiyesi, arka difüzör modifiyesi, Passat ön Rline tampon ve ızgara modifiyesi, yan marşbiyel modifiye işlemi, katlanır elektrikli ayna Passat modifiye, Passat alu kaplamalar, parlak siyah cam tavan kaplaması ve PPF Passat modifiyesi, elektrikli bagaj Passat modifiye işlemi gibi bir çok pahalı uygulamayı aracımıza yaparak arabayı oldukça doldurduk.

Sahibinden satış işleminde 15.000 TL benden hediye olacaktır takipçilerime. Bu indirim için kodumu RhinoPassat şeklindedir. Bugün Passat modifiyeleri tamamlamış duruma geldi.

Yazarın Makaleleri

İlgili Makaleler

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et