İkinci Elde Kazıklandım | 10 Bin TL Zararla Satıyorum

İkinci el araçlarla ilgili yeni bir projeye başlıyorum; ucuz al ve ucuza sat! Bana olan güveninizi ve imkanlarımı arkama alarak artık videolar aracılığı ile, piyasanın en az 5 bin TL altına, araç alıp - satacağım. İlk aracım ise bir Seat. Bosch Car Premium'a da desteklerinden ötürü teşekkür ederim.

İkinci el piyasası hepimizin malumu çıldırmış durumda. Buna bir tepki olarak, tüm satılık araba ilanlarını inceletip, ikinci el olarak alınabilecek en ucuz arabaları bulup, sizlere kesinlikle emsallerinin 5 bin TL veya aşağısına tekrar satmayı hedefliyorum. Bugün de bu video ile bir Seat Leon ile ilk işlemimizi gerçekleştirmeye çalışacağım.

Arabaların ekspertiz işlemlerini de kendi cebimden karşılayarak, sizlere her şeyi ile hazır, dosyası tamam, eksiksiz bir hizmet sunmak da amacım. Hem güvenli, hem kaliteli, hem eksiksiz, hem de dürüst bir satıcı... Ben böyle bir 2. el oto alımı yapmayı çok isterdim, ya siz?

Hepinizin bildiği gibi Rhino 2.el adlı bir araç alım - satım hesabımız var Instagramda, tamamen organik ve çoğunu da kendi takipçilerimin oluşturduğu bir platform. Burada zaman zaman hem sahibinden direk kullanıcıya işlemler yaparken, bazen de direkt ben bazı araçların alımını gerçekleştiriyorum.

Yıllardır beraber oluşturduğum ve sizlerin gözünde kazandığım güveni, tekrardan sizlere ikinci el alım satım işlemlerinde yansıtmak ve sizlerin de benim imkanlarımdan faydalanmanızı sağlamak istiyorum.

Bu sebeple, sıradan bir vatandaşa göre çok daha uygun alabildiğim araçlar ile karşılaştığımda artık sahibinden satın alırken videolarını çekeceğim. Ve size satış ilanını tamamen destekleyecek şekilde arabalarda olanı biteni, artısını eksisini tamamen videolarda göstereceğim. Böylece arabayı kendi gözünüzle gezip görmüş gibi olacak, ekspertiz masrafını da bana ödetmiş olacaksınız.

İçiniz rahat, aklınız net, güveniniz tam bir şekilde, piyasanın da altına bir fiyat ile ikinci el arabanızı bana satmış veya benden satın almış olacaksınız.

Arabamızın ekspertiz işlemlerini de Bosch Car Premium gibi Ankara'nın en bilindik eksper ve yetkili bakım servisinde yaptırarak, sertifikası ile arabaları size teslim edeceğim. İkinci el piyasasına bir tepki olarak, ikinci el pazarını bi tık da olsa aşağı çekerek, sahibinden Leon aracımızı almaya çalıştığımız videoyu izlemeye geçelim haydi.

SATILIK ARACIMIZ:

Marka: Seat

Model: Leon 1.6 TDI 115 HP

Paket: Style - Start Stop ve DSG

Yıl: 2017

Km Bilgisi: 133.000

Tramer: 0 TL (çarpma)

Hasar: Sağ kapı lokal boya - detaylı ekspertizi videoda mevcut.

Fiyat: 208 Bin TL

İkinci el araç satışlarında dolar kuru kaynaklı durgunluk devam ediyor ve maalesef sıfır araç girişleri de çok sınırlı. Araç sahipleri mevcut araçlarını satışa çıkarmakta tereddüt ettiği gibi, yeni araç almak isteyenler ise dövizin ani yükselmesi ve sağlık konusundaki belirsizliklerden ötürü şuanda en az 2 adım geride duruyor. 

Online 2. el araç alım-satım siteleri vatandaşlar için bir nebze çare olsa da genel olarak bir ata sporu olarak kalmaktan öteye geçemiyor ve 2. el pazarını olumsuz etkiliyor. Otomobiller genellikle erkekler tarafından takip ediliyor olsa da artık son dönemlerde kadın şoförler veya sürücü adayları da otomobil incelemelerinde sıklıkla boy gösterebiliyor.

Tabii diğer bir konu olan bayandan araba almak, hatta bayandan Tofaş araba almak, Doğan araba alıp satmak konularını da işlemek isterim.

Comments powered by CComment

Yazarın Makaleleri

İlgili Makaleler

Tüm Detaylarıyla Yeni Leon

Tüm Detaylarıyla Yeni Leon

2021'de Çok Konuşulacak Otomobiller

2021'de Çok Konuşulacak Otomobiller

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et