Doğan SLX ile BMW Yarışı!

Bugün kıya sıya bir Tofaş ile BMW araba yarışı bizleri bekliyor. Gerçekten çok enteresan ama Ulaş kardeşimin Tofaş ile attığı videosu Reels olarak 1.3M izlenmede, benim TOFAŞ ve BMW ile attığım video da 4 gün içinde 500K izlenmeye geldi. Bu Tofaş yarışı gerçekten çok merak ediliyor anlaşılan!

TOFAŞ, Yani Şahin, Tofaş Kartal, tofaş şahin veya Doğan gibi Kuş Serisi otomobil Alırken tabi ki öncelikle ekspertize götürmelisiniz, oto rapor bu konuda çok güvenilirdi önceki videomuzda izlediğiniz gibi. Sahibinden tofaş, satılık tofaş, doğan SLX Hatasız ve Boyasız İlana Gittiğimizde Bizleri Neler Karşıladı Gelin İzleyelim Tabi aldığımız bu Tofaş; geleceğin tofaş modifiye ikonu da olmaya aday olabilir.

Dilerseniz Tofaş Doğan SLX olan aracımızı size biraz tanıtalım. Ulaş kardeşimin Doğan SLX model aracı, 4 nokta enjeksiyonlu ve turbolu bir biçimde modifiye edilerek diğer Tofaş ve Doğan SLX modellerinden kendini bariz şekilde ayırmıştır. Önce orijinal motor üzerine bir turbo ile 300 hp güce kavuşan bu doğan SLX, BMW'ye karşı oldukça iddialı gerçekten de.

Ve bu iddiasını, bu doğan SLX, BMW ile yaptığı yarışta kıya sıya ortaya koyarak herkese kanıtlıyor, tabi sonuç BMW'den mi yana yoksa Doğan SLX 'ten mi yana onu video içerisinde göreceğiz. Ama yine de NELERE ve NERELERE DİKKAT ETMENİZ GEREKTİĞİNİ Çok Detaylı Olarak Sizlere Anlattım ve Gösterdim Bu Videoda.. Bunu İzleyin Kazık Yemezsiniz, Öyle Söyleyeyim Yani BMW aracımız ise 2019 Aralık çıkışlı, orijinalinde M sport - First edition olan bir BMW. Orijinal rengi Sunset Orange olan BMW, şu anda mor kaplaması ile sosyal medyada boy gösteriyor.

Stock hali 170 hp olan BMW şuanda 295 Hp güce ve 395 Nm torka sahip. Üzerinde stage 2 yazılımı olan bu 3 serisi, M3 orijinal competition egzozlar, Armytrix downpipe ve Armaspeed carbon air intake kitine de sahip ki bu sebeple gücünü yola çok daha verimli aktarabiliyor.

Yazarın Makaleleri

İlgili Makaleler

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et