Audi Sonunda Eskpere Girdi

Naaaaaassılsınız Rhino Ailesi, Ben Sertaç KEMİKSİZ, Kanalıma Hoş Geldiniz.

Bunu aslında bir çok kez G80 rhino için sizlerle konuşmuştuk sizlerden mesaj almıştık, abi rhino'yu bi iyi ekspere soksanıza fln gibisinden, ben de buradan hareketle, Audi'ye bu kadar işlem yapmış ve zaman ve para harcamışken bakalım ne kadar yol kat edebilmişiz diye görmek istedim açıkçası. Bu sebeple Audiye ekspertiz yaptırmaya karar verdik.

Ankara' nın en gözde ekspertiz firmalarından biri olan Dynobil firmasına arabamı götürdüm, öncelikle bi yokladım bakalım arabayı ve beni tanıyorlar mı diye, ilk başta ikimizi de tam tanıyan çıkmadı aslında, ben ekspertizdeki arkadaşları biraz daha yokladım işte biz video çekiyoruz, siz izlemediniz mi hiç vesaire gibi, eski projelerden falan derken beni hayal meyal hatırladılar ama Audi' yi mümkün değil çıkartamadılar.

Tabi Audi serisini bilmeyen bir ekspertiz firması bizim için tam da biçilmiş kaftan oldu. Böylece acımasızca arabayı incelemeye fırsat bulacaklar, benden hiç çekinmeyecekler ve tüm kusurları bildireceklerdi. Aslında konu tam da istediğim gibi gelişti ama son noktaya kadar. Arabayı Dynobil yetkilisi ustamız dyno makinesine ısrarla çıkartmak istedi, ben de arabayı daha önce hiç zorlamadığım için, bu fikrin çok gerekli olmadığını, arabanın sahibinin yanımızda olmadığını vesaire bahaneledim durdum fakat eksper ustamız da en azından birşey olacaksa siz almadan olsun diye bana ısrar etmeye devam etti. artık bu aşamada Dynobil sahibi Cemil beyi ve ustaları bir araya toplayıp itiraf etmek zorunda kaldım.

Neyse ki ters bir tepki almadık ve en sonunda da dynobil firmasının ustasının isteği olarak bizim Audiyi dynoya çıkarttı.. Sonuç ise videonun içerisinde.. Biliyorsunuz Tamirat Tadilat serilerimizin ikincisi olan Audi A4 - 3.0 V6 Cabrio arabamızın işlemlerinin çoğunu bitirmiş durumdayız. Geriye bir tek tente tamir problemi kaldı diye düşünyordum bu tamiratlar arasında ancak görünen o ki tamirat tadilat işlemlerimiz tüm hızıyla devam ediyooooor .

Bu bölümde izlediklerimizden sonra tamirat tadilat serisinin 9. ve 10. bölümleri, bizim Audi için kesinleşti gibi. Çünkü tente haricinde, motordaki yağ kaçaklarının da genelinin duruyor olması, bizim tekrar bu alanlara eğilmemize sebep olacak açıkçası.

Yazarın Makaleleri

İlgili Makaleler

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et