Audi Fabrika Çıkışı Oldu! Tamirat Tadilat Bölüm 7

Naaaaaassılsınız Rhino Ailesi, Ben Sertaç KEMİKSİZ, Kanalıma Hoş Geldiniz.

Evet, Audi'nin tüm işlemlerini bitirdik diye söze girmek isterdim ama maalesef tamirat tadilat konusunda iki yakamız bir araya gelmiyor. Muhteşem bir oto temizlik işlemi, oto kuaför işlemi ve detaylı temizlik yapmak üzere PetrolArtDetailing'ın yolunu tuttuk ancak bizi yine orada tamirat tadilat özelinde kötü bir sürpriz daha bekliyordu: TENTE! Neyse bu konuya sonra geleceğiz, mecburen tamirat tadilat Audi serisinin 8. bölümünü de çekeceğiz anlaşılan. Bu bölümde size bir de sürprizimiz olacak, yeni tamirat tadilat bölümleri için yeni arabamızdan kısaca bahsedeceğiz.

Neyse bu bölümde tamirat ve tadilat konularından bir nebze de olsa uzaklaşmaya ve arabamızın detaylı temizliğine odaklanmaya çalışalım. Bu arada tamirat tadilat Türkçe olarak umarım ilginizi çekiyor ve seri sizleri eğlendiriyordur. Tüm işlemlerini bitirdikten sonra Audi cabriolet aracıma seramik kaplama yaptırdım ama tabi öncesinde bakalım nerelerine detaylı bir şekilde dokunduk arabanın. Ön koltuklar, maun kaplamalar, arka koltuklar, kapı panelleri, göğüs, vites çerçevesi, jantlar, davlumbazlar, evet davlumbazları bile temizlediler, kadran, alüminyum kaplamalar, kaput ve çamurluk boya yenileme gibi tam 4-5 gün süren muhteşem bir süreç yaşadı Audi aracım ve nihayet tam bir fabrika çıkışı haline geri döndü.

Sizlere tüm bu işlemlerin ve sonrasında yapılan seramik kaplamanın fiyatlarını da aktaracağız tabi ki. Artık Audi rhino hem full bakımlı, restore edilmiş ve cillllop gibi seramik kaplamalı bir kondisyona geldiiii! Öncesi ( hareler, göçükler, çizikler, kılcallar vb) Yıkama, Dış detaylı temizlik, Kil temizliği, Polisaj, Güneş yanığı kısımları, Far parlatma, Cam çerçevesi ve kapı kolları parlatma, Kalıntı temizliği, Detaylı iç temizlik,  Plastik yenileme ve koruma, Motor koruma - Kaput halısı temizlik, jant temizliği - jant seramiği, Seramik.

Öncelikle şöyle bir arabayı detaylı inceleyerek başlayalım, arabadaki kötü durumda olan her şeyi tek tek keşfedelim, ne dersiniz? FAR: Seramik işlemine geçmeden önce, farlarında yanık veya benimki gibi hafif bir solukluk olanlar bu bölümü kaçırmasın, arada far değiştirmeden elde edebileceğiniz farkı görmenizi istiyorum. JANT TEMİZLİĞİ ve KORUMA: Evet arkadaşlar arabamın jantları da biliyorsunuz orijinal, beraber şöyle neler yapılır, ne sonuçlar verir görelim haydi detailing konusunun da muhakkak hastaları ve detaycıları aramızda vardır.

Bu videoda hangi marka ürünlerle, ne aşamalarda bir detailing yapıldığını, aşağı yukarı kaç günlük işlemler olduğunu, nasıl malzemelerin nerelerde kullanılması gerektiğini gibi bir çok farklı konuya gireceğiz ve detailing işlemlerinin fiyatları ve miktarları ile ilgili de sizleri bilgilendireceğiz. Videoda emeği geçen detailing firması PetrolArt Detailing' e de sonsuz teşekkürlerimizi iletiriz. Bir sonraki videoda görüşmek üzere.

Yazarın Makaleleri

İlgili Makaleler

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et