Ronaldo'ya Süper Lüks Hediye

Ronaldo'ya Süper Lüks Hediye

Dünya Kupası'nda son anda takımının kaybetmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan efsane futbolcu Cristiano Ronaldo'ya eşi Georgina Rodriguez'den yılbaşı hediyesi geldi.

Ultra lüks olan bu hediye karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Ronaldo, büyük bir şok geçirdi. 2023 model bir Rolls Royce Dawn olan yılbaşı hediyesini sosyal medya hesaplarından paylaşan Ronaldo, "Hediye için teşekkür ederim aşkım." ifadelerini kullandı.

Lüks hediyenin 300 bin dolara mal olduğu organizasyonda bir de noel baba geldi. Noel baba sürprizinin çocuklar için olduğunu belirten Georgina Rodriguez'in jesti herkesi mutlu etti.

Ronaldo tarafında ise sular halen durulmuş değil, Manchester United ile yolları ayrılan yıldız futbolcunun Suudi Arabistan'da bulunan Al-Nassr takımıyla anlaşacağı iddiaları konuşuluyor.

Lüks hediyenin özellikleri ise tam anlamıyla yıldız futbolcuya yakışır şekilde hızlı ve güçlü. Çift turbo beslemeli, 6.6 litre hacminde bir V12 motora sahip olan Rolls Royce Dawn toplamda 563 beygir üretiyor.

Sıfırdan yüze ise yalnızca 4,3 saniyede ulaşmayı başarıyor. Bu değer de efsane futbolcuyla arasında sıkı bir bağ oluşmasını sağlayabilir.

Comments powered by CComment

Yazarın Makaleleri

İlgili Makaleler

Audi RSQ8 ABT’lendi

Tüm Detayları ile Yeni Audi S3 Sedan ve S3 Sportback

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et