Tank Gibi Pickup RAM 1500 Revolution

Tank Gibi Pickup RAM 1500 Revolution

Bisikletler, otomobiller derken elektrikleşmeye bu kadar hızlı adapte olan diğer araçların başında kamyonetler geliyor. Yeni RAM 1500 Revolution ise buna farklı bir boyut katıyor.

Şüphesiz geniş ve büyük yollara sahip olan Amerikalıların kullanmaktan asla vazgeçmedikleri kamyonetlere elektrik güncellemesi gelmeseydi olmazdı. Bu devrimin canlı kanlı hali RAM 1500 Revolution ise görenleri kendisine hayran bırakıyor.

CES 2023 fuarının en gözde modellerinden biri olan RAM 1500 Revolution, kendi kategorisinde yıldız olacağa benziyor. Olağan dışı tasarımı, teknolojileri ve özelliklikleri sayesinde tam bir yıldız.

Hali hazırda fuarda gösterilen tasarım konseptten öte olmasa da piyasaya çıkacak olan modelin tasarımı da buna çok yakın olacaktır. LED şöleninin yaşandığı ön ve arka tasarımıyla ister gece ister gündüz olsun, caddenin dikkat çekeni olmayı başaracaktır.

En büyük tasarım oyununun cam tavanında yaşandığı modelde, LED ambiyans aydınlatma ile iç mekanda farklı bir atmosfer yaşanıyor. Bu atmosferik iç mekana ek olarak otonom sürüş özellikleri de teknolojinin gelişmiş tarafını yansıtıyor.

Tamamen elektrikli motorunda da iddialı olan RAM, gelecekte şarj süreleri için uzun saatler beklemenin de önüne geçmek istiyor. Öyle ki yeni RAM 1500 Revolution'da 10 dakikalık bir şarjla 160 km uzunluğunda bir sürüş menziline sahip olunabiliyor.

Comments powered by CComment

Yazarın Makaleleri

İlgili Makaleler

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et