fbpx

Hyundai Kona N Kamuflajsız Yakalandı

Hyundai Kona N Kamuflajsız Yakalandı

Hyundai'nin uzun süredir üzerinde çalıştığı Kona N, sonunda kamuflajsız olarak kameralara yansıdı. Tanıtım için çekim yapıldığını tahmin ettiğimiz sırada casus fotoğrafçıların objektifine giren otomobilin, teaser görüntüleri zaten yayınlanmıştı fakat canlı olarak görmek neredeyse motor hariç her şeyin netleşmesine sebep oldu...

Kona N'in Farkları Neler?

Kona N'in diğer Kona modellerinden tasarımsal olarak en belirgin farkları ön yüzde, değişen tampon sayesinde otomobil çok daha hırçın bir görüntüye kavuşuyor. Tampon haricinde arkaya gelen spoiler, N modellerine özel olan üçgen reflektör, özel jantlar ve kırmızı siyah detaylar N'i diğer Kona'lardan ayıran ana unsurlar.

Kona N Yakında Tanıtılacak

Kona N gerek teaser görüntüler gerek pist videoları ile uzun süredir bekleniyor. Son yakalanan görüntülerde, Kona N'in bir kamera aracı tarafından takip edilmesini ve içeride bulunan pilotun kask takmasını göz önüne aldığımızda içerisinde aksiyon sahneleri bulunduran bir Kona N tanıtımı çekiliyor.

Çekimler sırasında casus fotoğrafçıları gören çekim ekibi otomobili gözükmemesi için kapamaya çalışmış olsalar da bir miktar geç kalmışlar gibi görünüyor.

Kona N Hangi Motorlarla Gelecek?

Hyundai, Kona N'de yer alacak ünite hakkında net bir açıklama yapmadı, bu sebeple varsayımlar üzerinden yorumluyoruz. Tahminlere göre otomobilde 2.0 litre hacminde, 280 beygir güç ve 390 Nm tork üreten, 4 silindirli bir ünite bulunacak. Bu üniteye 8 ileri çift kavramalı otomatik şanzımanın eşlik etmesi bekleniyor. Aynı zamanda Hyundai Kona N, 4 tekerden tahrikli şekilde gelecek.

Yazarın Makaleleri

İlgili Makaleler

Yeni Hyundai Palisade

Yeni Hyundai Palisade

Hyundai Ioniq 6 Ertelendi

Hyundai Ioniq 6 Ertelendi

Yeni Hyundai Veloster

Yeni Hyundai Veloster

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et